Yıllara meydan okumanız mümkün

Eklenme: Şubat 20th, 2018
1 views

Son yıllarda sıkça tercih edilen iğneli mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen iğnesiz mezoterapi , acısız, ağrısız ve kolay uygulama biçimi ile cilt problemleri olanların karşısına çıkıyor. Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Yelda Bice, basınçlı karbondioksit ile uygulanan iğnesiz mezoterapi uygulamasının kullanım alanlarını ve faydalarını anlattı.

Ağrı ve acı olmadan cilt kolajenleri yenileniyor

İğnesiz mezoterapide basınç uygulanarak cilt altına iletilen ürünlerle, güçlendirme ve canlandırma çalışması yapılmaktadır. Cilt problemi olan kişilerin rahatsızlıklarına göre uygulanan bu yöntem iğneli mezoterapinin aksine daha kısa sürede uygulanmakta ve iğnenin yarattığı ağrı etkilerinden kurtarmaktadır. Güzellik tabancası olarak da adlandırılan iğnesiz mezoterapide, cilt altına basınç yönetimi ile iletilen ürünler, yeni kolajen oluşumunu da destekleyerek cildi canlandırır.

Ciltteki leke ve matlık yok oluyor

Cilt altı dokularını yenileyerek, cildin yeni yapıtaşlarının gelişimi için olanak sağlayan iğnesiz mezoterapi, yüz, boyun, göğüs, dekolte bölgelerinde yaşanan sarkma ve gevşeme ve kırışıklıklar üzerinde etkili. İğneli mezoterapiden ayrıldığı nokta sadece daha kısa sürede uygulanabilmesi ve iğneleme olmaması.

Yorum Yapabilirsiniz